Produkty archiwalne WRZOSEL

Wraz z postępem technicznym i coraz szerszą ofertą na wysokiej klasy zespoły napędowe prądu przemiennego AC zapotrzebowanie na zespoły napędowe prądu stałego DC zmniejszyło się prawie do zera. W związku z tym WRZOSEL praktycznie zakończył produkcję zespołów napędowych prądu stałego, ograniczając się jedynie do ich serwisowania. Ostatnie, wycofane z produkcji napędy DC to specjalizowane zespoły napędowe branży cukrowniczej m.in. napędu dyfuzora korytowego, krajalnic, wirówek cyklicznych oraz wszelkiego rodzaju pomp i wentylatorów, przenośników i innych urządzeń występujących w cukrowniach oraz zespoły napędowe podobnego rodzaju i typu, ale stosowane w innych branżach i dziedzinach przemysłu.

WRZOSEL również wycofał z produkcji przestarzałe analogowe, eklektroniczne softstarty oferując w zamian nowoczesne, sterowane cyfrowo sofstarty firm ABB i Danfoss. Takie softstarty oferuje również w miejsce układów rozruchowych "gwiazda - trójkąt".

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wsparcia technicznego i serwisu naszych wyrobów starszej generacji zapraszamy do punktu  menu Serwis naszej strony internetowej.

 

 Wstecz